Чорба имао интиман однос са таром у ћошку беле куће док је била са ша: Изнео шок детаље, а ево шта сад каже о Маји (видео)
Блиц 09.03.2022

Многи учесници ријалитија настављају да се друже и након завршетка "Задруге". Да је тако потврдили су и многобројни бивши такмичари који су се појавили на рођенданској прослави Мине Врбашки, која коначно свој дан рођења прославља ван зидина ријалитија у Шимановцима.
Један од гостију био је и Милан Јанковић Чорба. Он је открио како му је било са Мајом Маринковић у посети његовом родном крају. - Маја је тренутно на одмору да се одмори од свега. Ја сма имао пуно обавеза, а она је хтела да буде сама са својим другом, тако да јој желим леп провод. Било нам је супер у посети на Косову. Маја и ја смо прошетали. Она никад није била доле на југу. Био је пун гас. На граници су нас питали да ли имамо вакцину, Маја је само избацила главу












