Potpuni debakl Partizana: Fejnord terorisao crno-bele usred Beograda i sa pet golova napunio mrežu pred revanš video

Kurir 10.03.2022

Fudbaleri Partizana poraženi su u Beogradu od Fejnorda rezultatom 5:2 (1:1) u prvoj utakmici osmine finala Lige konferencija.

Revanš je za sedam dana u Roterdamu. Crno-beli su dva puta vodili, ali su dozvolili rivalu da već posle nekoliko minuta stigne do izjednačenja. A onda je nastao pravi potop, pa su Holanđani postigli još tri gola i stekli praktično nedostižnu prednost pred revanš. Partizan je poveo golom Natha u 14. minutu. Prethodio je solo prodor Meniga, lopta je stigla do Izraelca koji je sa linije šesnaesterca poslao loptu u mrežu. Na žalost crno-belih Natho se tom prilikom