Potpuna ludnica na Brdu, nadrealne scene i gol u 97. minutu: TSC od očaja do potpune ekstaze!

Telegraf 12.03.2022  |  WhatsApp / Viber / Telegram

Škuletić u 96. minutu promašio penal pri rezultatu 1:0 za Čukarički - na kraju, ipak, podela bodova u hičkokovskom finišu

Fudbaleri Čukaričkog i TSC-a iz Bačke Topole odigrali su neršeno 1:1 u meču 27. kola Superlige i moguće da je malobrojna publika na Banovom Brdu svedočila najuzbudljivijoj završnici jedne utakmice ove sezone. Čukarički je vodio sve do 97. minuta golom nezadrživog Rakonjca koji je sada već u ozbiljnoj golgeterskoj seriji. Bio mu je to deveti gol ove sezone i četvrti u poslednjih pet utakmica. I kada je delovalo da će četa Saše Ilića uspeti da se odbrani, da slavi i