Vojvodina nastavlja katastrofalan niz: Sjajna utakmica na Karađorđu, Čukarički je ipak bolja ekipa!

Hot sport 19.03.2022  |  Đorđe Sredojević

Gosti trijumfalni u Vojvodini! Nastavlja se jako loše proleće za ekipe iz Novog Sada, pa nakon jučerašnjeg poraza Proletera od TSC-a, sada je i Vojvodina na Karađorđu poražena od Čukaričkog, rezultatom 1:2, a ovo je bio i preokret Brđana.

Sjajnu utakmicu smo gledali, ali je usled povreda i smena u Vojvodini, ovaj meč delovao kao maksimum Stare dame, dok je Čuka upisala svoju treći pobedu ikada u gostim protiv Vojvodine. Domaći su poveli u 27. minutu nakon što je Milan Lazarević probio po desnoj strani, i pogodio Srđana Mijailovića u ruku, a sa bele tačke je bio precizan Bojan Matić. Brđani su ipak krenuli po pobedu i u nastavku su relativno brzo stigli do izjednačenja, pa je Ibrahima Ndaje samo pet