Fudbal: Novi Pazar nakon preokreta do pobede nad Spartakom

Subotica.com 21.03.2022  |  Subotica.com

Novi Pazar je odneo bodove iz Subotice nakon pobede od 2:1 nad Spartakom, u 28. kolu Superlige. Utakmica u kojoj su se „golubovi“ borili za povratak u gornji deo tabele, a gosti za opstanak u superligašom društvu pripala je Novopazarcima nakon preokreta. Spartaku je poništen gol Tufegdžića, potom domaći tim nije iskoristio penal, a sve to tim Tomislava Sivića kaznio u završnici utakmice kada je Zimonjić pogodio za preokret i trijumf svoje ekipe.

Uvodnih desetak minuta proteklo je u izjednačenoj igri gde su i jedni i drugi grešili, a onda je posle odlične asistencije Stefana Miloševića u 12 . minutu Nemanja Nikolić u svom stilu zatresao mrežu protivnika. Uzvratili su gosti dobrim napadom, šutirao je Lončar, lopta je zakačila nekog od igrača domaćeg tima i završila u korneru. TUFEGDŽIĆ U KLUBU 100 - Lazar Tufegdžić, najbolji strelac "golubova" upisao je stoti nastup za Spartak, a tim povodom pre početka