Gosti iz “Crvene zvezde” obišli i trenažni centar Aktavis Akademija, a ponuđena je i saradnja

Jug press 23.03.2022

LESKOVAC U okviru juniorske lige Srbije u Leskovcu su snage odmerili domaća Aktavis akademija i beogradska „Crvena zvezda“.

Juniori „Aktavis akademije“ su parirali u prvoj i trećoj četvrtini favorizovanoj ekipi Crvene Zvezde iz Beograda. Gosti su bili bolji, iskoristili su veći broj visokih igrača, ali ni domaći se nisu predavali tokom cele utakmice. Prva četvrtina završena je prednošću gostujuće ekipe (10:19), a u drugoj četvrtini gosti su stvorili solidnu prednost na poluvremenu (26:44). U trećoj četvrtini Aktavis Akademija je odigrala bolje u odbrani i napadu i smanjili su prednost