Novobeograđani imaju “džokera u rukavu”: Mnogi mesečno uštede na hiljade dinara za gorivo, otkrivamo kako!
Kurir 27.03.2022
![Novobeograđani imaju “džokera u rukavu”: Mnogi mesečno uštede na hiljade dinara za gorivo, otkrivamo kako!](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Novi Beograd najmnogoljudnija je opština u Srbiji i poslovni centar glavnog grada u koji se svakog jutra sliva na hiljade naših sugrađana.
Kao i u ostalim evropskim metropolama, saobraćajne gužve u ovom delu grada najveće su u popodnevnim satima, ali mnogi su našli rešenje kako da ih zaobiđu. Bez obzira da li želite da poboljšate kondiciju, unapredite zdravlje, uštedite novac, ili pak brinete o životnoj sredini, vožnja biciklom do posla može biti jedna od najboljih odluka koju ćete doneti. Mnoge evropske države subvencionišu kupovinu bicikla, dok poslodavci podstiču zaposlene da njime dolaze na posao