Svrake slavile u nadoknadi: Njukasl pobedio Lester, remi Vest Hema i Barnlija! Video

Kurir 17.04.2022

Fudbaleri Njukasla pobedili su danas na svom terenu Lester sa 2:1, u meču 33. kola engleske Premijer lige.

Poveo je Lester golom Ademola Lukmana u 19. minutu, da bi izjednačenje Njukaslu doneo Bruno Gimaraeš golom u 30. minutu. Pobedu Njukaslu doneo je Bruno Gimaraeš svojim drugim golom na meču u petom minutu sudijske nadoknade vremena. Njukasl je upisao devetu pobedu u prvenstvu i sa 37 bodova zauzima 14. mesto na tabeli. Lester je na devetom mestu sa 40 poena. U narednom kolu, Njukasl će dočekati Kristal Palas, a Lester će gostovati Evertonu. U istom terminu, Vest Hem