Ljudi, ovo morate da znate! Ko štedi na tuširanju može da dobije ozbiljnu infekciju kože! Srpska doktorka sve objasnila (foto)
Kurir 19.04.2022
![Ljudi, ovo morate da znate! Ko štedi na tuširanju može da dobije ozbiljnu infekciju kože! Srpska doktorka sve objasnila…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Preporuku nemačkog ministra sunarodnicima da se manje kupaju, kako bi uštedeli energiju, srpski dermatolozi ocenjuju u najmanju ruku neodgovornom jer manjak higijene izaziva ozbiljne zdravstvene posledice
Nedavni kontroverzni savet nemačkog ministra ekonomije Roberta Habeka, koji je pozvao svoje sunarodnike da smanje grejanje, posete saunama i tuširanje kako bi pomogli zemlji da smanji zavisnost od ruske energije, izazvao je oprečne reakcije stručnjaka u njegovoj zemlji i u Srbiji. Kako pišu nemački mediji, dermatolog Adler podržao je stav svog ministra da manje tuširanja "ne samo da može otežati život Kremlju već i poboljšati kožu ljudi". U članku nemačkog lista