NBA: Jokić pročitao Voriorse i ostavio Denver u životu, Bogdanova Atlanta poražena (video)

Hot sport 25.04.2022  |  HotSport

Košarkaši Denver Nagetsa stigli su do prve pobede u plej-of seriji NBA lige protiv Golden Stejta, čime su ostali u igri.

Nagetsi su slavili u četvrtoj utakmici sa 126:121. Nakon dva ubedljiva poraza, a onda neizvesne utakmice, Nagetsi su konačno slavili, a posebno se istakao Jokić. Srpski košarkaš je samo u prvoj deonici doneo prednost svom timu sa 22 poena, Nagetsi su do poluvremena vodili 63:52. Treću deonicu Voriorsi su rešili u svoju korist rezultatom 37:35, a uoči poslednje četvrtine, Jokić je postigao 33 poena. Do kraja meča, Nikola je dodao još četiri poena na svoj konto, dok