Minimalac Radničkog na ”Čairu” protiv Vojvodine, Mićibući doneo važne bodove u borbi za Evropu

Južne vesti 26.04.2022  |  Marko Mitić Južne vesti

Nakon ubedljive pobede nad Napretkom u Kruševcu, drugi vezani trijumf zabeležili su fudbaleri niškog Radničkog koji su u 33. kolu plej-ofa na stadionu ”Čair” savladili Vojvodinu minimalnim rezultatom 1:0 (0:0).

Vredna tri boda i 4. mesto na tabeli timu iz Niša golom u 49. minutu doneo je Mićibući. Baš kao i u prošlom duelu Radničkog i Vojvodine na odigranom 12. marta viđen je samo jedan gol i to u mreži tima iz Novog Sada. Od starta utakmica izabranici Radoslava Bataka nametnuli su svoj ritam, ali to nisu uspeli da krunišu prilikom za pogodak. Prvu šansu na meču ipak su imali gosti, kada je Vukadinovićev udarac u 13. minutu završio pored gola niškog tima. Do kraja prvog