Moćni Partizan tek posle primljenog gola! Natho i Rikardo za ekspresni preokret, Miljković i Jović dotukli goste iz Bačke Topole

Kurir 27.04.2022
Moćni Partizan tek posle primljenog gola! Natho i Rikardo za ekspresni preokret, Miljković i Jović dotukli goste iz Bačke…

Fudbaleri Partizana u trećem kolu plej-ofa Superlige Srbije pobedili su TSC iz Bačke Topole rezultatom 4:1

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na svom terenu ekipu TSC-a sa 4:1, u meču trećeg kola plej-ofa Super lige Srbije. Gosti su poveli golom Stefana Vukića u 31. minutu, dok su crno-beli do ubedljive pobede došli preko Bibarsa Natha u 41., Rikarda Gomeša u 42., Aleksandra Miljkovića u 48. i Nemanje Jovića u 62. minutu. U 31. minutu grešku je na sredini terena napravio igrač domaće ekipe Miloš Jojić. To je iskoristio Bertalan Bočkaj i asistirao ka Vukiću, koji je u