Lalatović: Morali smo da rešimo utakmicu u prvom poluvremenu

iKragujevac 01.05.2022

Dva različita poluvremena viđena su na utakmici 4. kola plej-auta Linglong Super lige Srbije između domaćeg Novog Pazara i gostujućeg Radničkog 1923. Kragujevčani su u prvih 45 minuta bili apsolutno dominantan rival, postigli su jedan gol i propustili još dve kolosalne prilike da uvećaju stečenu prednost, dok je drugi deo susreta pripao domaćinu, koji je pogocima rezervista Seada Islamovića i Mustafe Mujezinovića uspeo da dođe do preokreta i konačnog trijumfa – 2:1 (0:1).

Izvanredni vremenski uslovi i zavidno popunjene tribine Gradskog stadiona u Novom Pazaru, koji od nedavno nosi naziv “Džezkoin Arena”, stvorili su idealan fudbalski ambijent za treći po redu međusobni okršaj fudbalera Novog Pazara i Radničkog 1923 u ovoj sezoni. Iako je za obe ekipe ovaj meč bio od izuzetnog značaja, čini se da je veći pritisak bio na igračima domaće ekipe, od kojih se očekivalo da nastave uzlazni rezultatski trend i da novim trijumfom naprave