DEVOJKE METALCA 2015 PROTIV NAPRETKA U BARAŽU ZA SUPER B LIGU UPRKOS PORAZU U LOZNICI

Valjevska posla 01.05.2022

Rukometašice Metalca 2015 su večeras doživele poraz u Loznici od Loznica grada 30-35 (15-16) u poslednjem kolu Prve lige Zapad Grupa A ali su uspele da se plasiraju u baraž za Super B ligu.

I pored neuspeha u derbiju, Valjevke će već u sredu u prvoj utakmici baraža ugostiti favorita, Napredak iz Kruševca. Meč u lozničkom “Lagatoru” je imao dva različita poluvremena. U prvom je viđena ravnopravna igra u kojoj su se ekipe smenjivale u vođstvu a razlika nikad nije prelazila dva gola. Tako je Metalac u 22. minutu pogotkom Obrenovićeve poveo 10-12 a domaće rukometašice su posle preciznog šuta Tijane Kaitović u 29. minutu imale prednost od 16-14. U nastavku