Vaterpolisti “Valisa” poraženi golom razlike u Novom Sadu u prvoj utakmici play off-a

Valjevska posla 05.05.2022

Foto: VK Valis “Valis” je imao prednost i vođstvo tokom cele utakmice, ali su poslednja tri minuta bila presudna i odlučujuća za pobednika okršaja na bazenu SC Slana bara u Novom Sadu.

Valjevci su na poluvreme otišli sa 2 gola prednosti (7:5) i tu razliku su održavali do poslednje deonice meča. Tim “Vojvodine” je uspeo da preokrene rezultat u svoju korist i trijumfuje sa jednim golom razlike. Najuspešniji strelac u redovima “Valisa” bio je Porobić sa 3 postignuta gola, Egorov i Kovačević su 2 puta zatresli protivničku mrežu, a u listu strelaca sa po jednim pogotkom upisali su se i Popović, Živojinović, Arsenović, Baucalo i Anđelić. Nikola