Hladan tuš za juve Đenoa preokrenula protiv "Stare dame" golom iz penala u nadoknadi vremena

Alo 06.05.2022

Fudbaleri Juventusa izgubili su od Đenoe rezultatom 2:1 u meču 36. kola italijanske Serije A

Srpski fudbaler Dušan Vlahović ni na ovom meču nije postigao gol i na taj način je izjednačio svoj najduži post u dresu "Stare dame". To je već drugi put od dolaska u Torino zimus da na četiri utakmice u nizu na kojima je nastupio nije postigao gol. Štaviše, nije imao ni priliku za isti na ovom meču. Umesto njega, domaću ekipu je u vođstvto doveo Paulo Dibala u 49. minutu nakon što su mreže mirovale tokom prvog poluvremena. Argentinski fudbaler je dobio loptu na