Humska i ljutice Bogdana su ujedinjeni kada je ovo u pitanju: Stižu pare iz Španije!

Hot sport 07.05.2022  |  Vukašin Cvetković

Večiti rivali zadovoljno trljaju ruke! Ekipa Almerije je na svom terenu dočekala i savladala Amorebijetu u okviru 39. kola španske Segunde.

Konačan rezultat bio je 3:0, a veliku ulogu u ovoj bitnoj pobedi za Almeriju odigrali su nekadašnji štoper Crvene zvezde – Srđan Babić i nekadašnji napadač Partizana – Umar Sadik. Babić je mrežu rivala zatresao u 75. minutu susreta na asistenciju Laza, dok se u listu strelaca Sadik upisao u 90. minutu susreta. Treba napomenuti i da je nigerijski napadač promašio penal u 83. minutu utakmice. Ako se Almerija plasira u Primeru, a gotovo sigurno da hoće, Crvena zvezda