‘Nek vam legendine reči uđu pod kožu’: Grobari se na dirljiv način oprostili od Ivice Osima, pa igračima i upravi poslali brutalnu poruku! (foto)

Hot sport 07.05.2022  |  HotSport
‘Nek vam legendine reči uđu pod kožu’: Grobari se na dirljiv način oprostili od Ivice Osima, pa igračima i upravi…

Pred početak današnjeg meča Grobari su istakli dva transparenta.

Upravo se igra veoma važna utakmica u Humskoj ulici, pogotovo za Partizan koji razmišlja samo o pobedi. Crno-beli nakon prvih 45 minuta vode protiv Vojvodine rezultatom 2:0, a golove možete pogledati OVDE. Prvi sudijski zvižduk održan je minutom ćutanja u čast Ivice Osima, koji je nedavno preminuo u Austriji. Ivica je ostavio veliki trag u Partizanu, a navijači crno-belih su se dirljivom porukom oprostili od legende jugoslovenskog fudbala. Fudbal-Super League