Radnički preokretom do trijumfa u Kostolcu

iKragujevac 23.05.2022

Rukometaši Radničkog su u utakmici 13. kola plej ofa Arkus lige nakon sjajne igre u drugom delu utakmice, savladali ekipu Rudara u Kostolcu rezultatom 34:26, poluvreme 13:16. Nakon ovog kola Kragujevčani se nalaze na deobi četvrtog mesta sa ekipom Dinama iz Pančeva sa osvojenih 15 bodova.

Igrači Radničkog su put Kostolca krenuli čvrsto rešeni da prekinu niz lošijih rezultata i trijumfom se vrate na pobednički kolosek i borbu za sam vrh tabele. Domaćin koji je poznat kao ekipa koja najbolje partije pruža na domaćem terenu je bolje otvorio meč i u 5. minutu imao vođstvo 3:1. Radnički se vraća u igru i dolazi do izjednačenja (3:3, 8.min), no Rudar ponovo dolazi do prednosti (6:3, 11.min). Sigurnom i odličnom igrom domaći igrači održavaju prednost od 3