Srbija izvukla bod u nadoknadi "Orlići" u meču punom preokreta remizirali sa Izraelom na otvaranju Evropskog prvenstva

Alo 19.06.2022

Omladinska reprezentacija Srbije remizirala je protiv Izraela - 2:2 u prvom kolu grupe B Evropskog prvenstva u Slovačkoj

Bio je ovo veoma važan meč u kom je Srbija ipak došla do boda i to zahvaljujući pogotku Stefana Lekovića u trećem minutu sudijske nadoknade. Izabranici Aleksandra Jovića su došli na prvenstvo sa velikim ambicijama, a gol u 93. minutu i izbegnut neuspeh bi mogao da bude bitan za dalji razvoj situacije u grupi B u kojoj su još Engleska i Austrija. "Orlići" su odlično otvorili meč i poveli u osom minutu golom Marka Lazetića. Bila je to odlična akcija našeg tima, a u