Nina Stanisavljević i seniorsku karijeru započela zlatom na Mediteranskim igrama

Jugmedia 04.07.2022  |  JuGmedia

Talentovana mlada plivačica iz Leskovca, osvojila je zlatnu medalju na XIX Mediteranskim igrama u Oranu.

Nina ima samo osamnaest godina, a već je proglašena za najbolju plivačicu Srbije, s obzirom da je na poslednje održanom Prvenstvu Srbije osvojila ukupno šest zlatnih medalja. Na Mediteranskim igrama Nina Stanisavljević osvojila je zlatnu medalju u disciplini 50m leđnim stilom. Ona je do ove medalje došla u vremenu od 28,59 sekundi. U kvalifikacijama, Nina je zauzela prvo mesto sa rezultatom 28,60, što je nagovestilo da je Nina spremna za najviši plasman. U finalu