TVITOVI - Zvezdaši videli ko uskoro napušta Zvezdu?

Sportske.net 16.07.2022  |  Sportske.net

Ekipa Crvene zvezde je savladala Kolubaru u okviru drugog kola domaćeg šampionata, izgledala je ekipa Dejana Stankovića sjajno na terenu u prvom poluvremenu, imali su šansu i da uvećaju prednost od 5:0, ali u nastavku nisu bili precizni čak ni iz penala.

Uglavnom, navijači su prezadovoljni i sa puno optimizma dočekuju nastavak sezone i pre svega, početak evropskih kvalifikacija. Podsećamo, Zvezda će u ponedeljak dobiti potencijalnog protivnika na žrebu. Evo nekih tvitova nakon ove utakmice protiv Kolubare. Баш се видело да има трему, нема везе, само треба да се ради и биће супер! Глава горе! #fkcz Po ovoj utakmici izgleda da Strahinja Eraković uskoro napušta Zvezdu... #fkcz Не знам за вас али ја бих био много