Andrić zablistao na debiju: Napustio Dinamo iz Zagreba, pa postigao dva gola za novi klub (VIDEO)

Hot sport 22.07.2022  |  HotSport

Ako se po jutru dan poznaje, ovo bi mogla da bude dobra epizoda za srpskog napadača.

Komnen Andrić, srpski internacionalac, uspešno je započeo epizodu u Francuskoj. On je nedavno napustio Dinako iz Zagreba i prešao u francuski Klermon. Ovaj 27-godišnjak je već odigrao jednu utakmicu u dresu novog kluba, u okviru priprema za novu sezonu. Klermon je pobedio Monpelje sa 2:0, a Andrić je bio strelac oba gola svog tima, za poluvreme. Srpski internacionalac je strelac bio u 17. i 41. minutu, dok je zamenjen na poluvremenu. (VIDEO:YouTube/Clermont Foot 63