Zvezda vodi na poluvremenu protiv Mladosti: Pavkov postigao 4. gol u sezoni i pokazao da je u top formi! (foto) (video)

Hot sport 24.07.2022  |  HotSport
Blizu su nove pobede. Fudbaleri Crvene zvezde trenutno igraju utakmicu 3. kola Mozzart Bet Superlige Srbije, a rival im je Mladost iz Lučana. Nakon prvih 45 minuta igre, srpski šampion vodi sa 1:0 pogotkom Milana Pavkova. Igrao se 14. minut kada je Gobeljić poslao loptu sa desne strane u šesnaesterac gostiju. Kapiten Mladosti je loše reagovao i lopta je došla do Pavkova koji je imao lak posao. Ovo je četvrti gol u sezoni za napadača Crvene zvezde, što u slučaju