Rafinja golčinom rešio Real u Las Vegasu, i dalje mislite da postoji prijateljski "El klasiko"?!

Sportske.net 24.07.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Barselone pobedili su Real Madrid rezultatom 1:0 u prijateljskom susretu u Las Vegasu.

Igrač utakmice bio je strelac gola Rafinja, koji je u 27. minutu spektakularnim pogotkom rešio pitanje pobednika. Ćavi Ernandes je izveo veoma jak sastav, predvođen debitantom Robertom Levandovskim, Karlo Anćeloti je na klupi ostavio trio Kasemiro, Kros, Modrić, što se osetilo u prvom poluvremenu. Barsa je dominirala od samog početka, upravo je Levandovski imao prvi udarac ka golu, ali je na mestu bio Kurtoa. Real je bio najbliži golu u 17. minutu kada je Valverde