Јавор Матис „одржао лекцију“ у Крушевцу (ВИДЕО)

Зоом УЕ 31.07.2022

КРУШЕВАЦ – У 4. колу Супер лиге Србије, Јавор Матис савладао Напредак 4:2. Стрелци за госте били су Бабакари Дукуре у 28. минуту, дуплирао је Лука Гојковић у 46.минуту, а Петар Гигић и Норман Кембел у 61. и 67. срушили су Напредак. Домаћини су ублажили пораз головима Небојше Бастајића у 80. и 87. минуту.

Крушевљани су су доживели прави нокаут од Ивањичана и већ после првих 45 минута били у минусу, а после нешто више од сат времена резултат је гласио великих 4:0. Ништа није говорило да ђе домаћин доживети такву бламажу ма стадиону Младости, поготов ако се зна да су, упкос скромном учинку у претходна три кола, пружили солидне партије и нико их није надиграо. Било као било, гости су отишли кући ликујући, атмосферу нису могла да им покваре два гола у завршници меча,