Tvente ima ozbiljnu prednost na poluvremenu: Čukarički mora bolje u drugom delu igre! (foto)

Hot sport 04.08.2022  |  Vukašin Cvetković

Dominiraju gosti! Od 20h na stadionu Partizana sastale su se ekipe Čukaričkog i Tventea u okviru trećeg kola kvalifikacija za grupnu fazu Lige konferencija.

Poveli su gosti iz Holandije u ranoj fazi meča, kada je nakon jednog prekida sjajno reagovao Rots. FOTO: Starsport Ekipa sa Banovog brda odlično je delovala u nekoliko napada, ali je Unerstal zajedno sa svojom odbranom dosta sigurno reagovao. <span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" class="mce_SELRES_start"></span> Na 0:2 povećao je Flap u 31. minutu utakmice na asistenciju Misiđana. <span