Počeli Englezi - Martineli ispalio prvo "đule" i doneo radost "tobdžijama", Saka nokautirao Palas i Milivojevića!

Sportske.net 05.08.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Arsenala savladali su Kristal Palas u gostima sa 2:0 na otvaranju engleske Premijer lige.

Krenule su "tobdžije silovito na "Selhurst parku" i imali prvu veliku priliku već u četvrtom minutu, šutirao je Martineli malo pored gola Guaite. Inicijativa se isplatila Artetinoj ekipi u 20. minutu, Saka je dobro izveo korner, pogodio na drugoj strani novajliju Zinčenka, a ovaj glavom prebacio loptu do Gabrijela Martinelija, koji postiže prvi gol u novoj sezoni Premijer lige i donosi prednost Arsenalu. Videli smo spornu situaciju u 35. minutu, igrao je rukom