Šumari moraju bolje ako žele do opstanka: Totenhem i Njukasl rutinski do pobeda!

Hot sport 06.08.2022  |  Đorđe Sredojević

Fudbaleri Totenhema su u okviru prvog kola Premijer lige savladali tim Sautemptona i to nakon preokreta.

Poveli su gosti fantastičnim golom Vard Prousa nakon svega desetak minuta igre, da bi Rajan Sesenjon poravnao rezultat deset minuta kasnije. Do prednosti su Pevci došli nakon pola sata igre preko Erika Dajera. Do sledećeg pogotka su morali da čekaju istek sat vremena fudbala kada je autogol postigao nespretni Mohamed Salisu, da bi dva minuta kasnije Dejan Koluševski postavio konačan rezultat, 4:1. FULL-TIME Spurs 4-1 Southampton A dominant Spurs performance gives