Mitro's on fire: Dva gola srpske gol mašine, ni odbrana Liverpula mu nije mogla ništa (video)

Sportski žurnal 06.08.2022

Fulam i Liverpul su remizirali (2:2) u prvom kolu Premijer lige, a zvezda dana bio je Srbin Aleksandar Mitrović koji je postigao oba gola za domaći tim

Aleksandar Mitrović ne može biti zaustavljen! Sjajna forma iz prošle sezone u Čempionšipu nastavljena je i na početku Premijer lige. Srbin je dao dva gola u remiju Fulama i Liverpula (2:2). Srpski reprezentativac pogotke je dao u 32. i u 72. minutu sa penala, dok su golove za Liverpul postigli Darvin Nunjes u 64. i Mohamed Salah u 80. minutu. Povratnik u Premijer ligu, ekipa Fulama je odigrala dobar meč na Krejven Kotidžu, dva puta je vodila, ali je vicešampion