Tvente prejak za čukarički: Gol za nadu na startu, ali Brđani nisu mogli protiv jačeg rivala! (video)

Hot sport 11.08.2022  |  Đorđe Sredojević

Fudbaleri Čukaričkog gostovali su holandskom Tventeu u revanš utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija, ali su ipak posle 180 minuta poraženi ukupnim reultatom 7:2, a semafor je nakon kraja drugog meča imao natpis 4:1.

Tim sa Banovog brda u meč je ušao sa dva gola zaostatka, jer su na Stadionu Partizana poraženi od današnjeg rivala rezultatom 1:3. Brđani su sjajno otvorili meč, odlična duga lopta Roganovića stigla je na bok do Adžića koji je pokazao kvalitet i odličnu završnicu te matirao golmana domaćih. Par minuta kasnije je i Badamosi imao odličan solo-prodor, ali ipak Unerstal bio dobro postavljen i zaustavio udarac krilnog napadača Brđana. Kada je delovalo da Čuka i može da