Podela plena u Subotici: Remi Spartaka i Javora, Mladost pobedila Radnik u Super ligi

Kurir 14.08.2022

Fudbaleri Spartaka i Javora odigrali su večeras u Subotici nerešeno 2:2, u meču šestog kola Super lige Srbije.

Domaća ekipa je do prednosti došla golom Nikole Srećkovića u 13. minutu, a gosti iz Ivanjice izjednačuju preko Petra Gigića devet minuta kasnije. Spartak ponovo dolazi do vođstva u 30. minutu preko Andreja Todoroskog, da bi bod Javoru doneo Elimoar u 67. minutu. Nakon gledanja VAR-a u 85. minutu je zbog ofsajda poništen gol domaćeg igrača Srećkovića. Javor je četvrti na tabeli Super lige Srbije sa 11 bodova, a Spartak je šesti sa dva boda manje. U narednom kolu