Užas u Zagrebu: U parku u centru grada silovana devojčica (15), uhapšena četvorica
Srbija danas 16.08.2022
![Užas u Zagrebu: U parku u centru grada silovana devojčica (15), uhapšena četvorica](https://nstatic.net/img/logo/s/srbijadanas.png)
U zagrebačkom parku iznad Tomićeve ulice dvojica mladih muškaraca silovala su 15-godišnju devojčicu, a još dvojica su je dirala po intimnim dijelovima, saznaje Telegram iz izvora bliskih istrazi.
Policija je šturo potvrdila događaj, navodeći da su 22-godišnjak i jedan maloltenik djevojčicu silovali 12. avgusta u večernjim satima. Još dvojica muškaraca, 31-godišnjak i 30-godišnjak prijavljeni su zbog sumnje da su nad njom počinili bludne radnje. - Nakon završenog kriminalističkog istraživanja osumnjičene osobe su privedene - navode iz Policijske uprave zagrebačke. Sva četvorica zlostavljača su uhapšena, a državni tužilac odredio je istražni zatvor