Moćni Arsenal, Artetina četa je kandidat za titulu!

Sportske.net 20.08.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Arsenala upisali su treću pobedu ove sezone, pošto su nakon Kristal Palasa i Lestera pobedili i Bornmut rezultatom 3:0! Iako nije dao gol, ponovo je blistao Gabrijel Žezus, koji je upisao asistenciju, a dvostruki strelac bio je Martin Edegor.

Već u petom minutu Edegor je postigao pogodak za 0:1, sve je uradio Žezus, vratio za Martinelija, čiji je udarac odbranio golman, ali je na odbijenu naleteo Edegor. U 11. minutu Žezus je bio asistent, ponovo je na pravom mestu Norvežanin za 2:0. "Trešnjice" je dotukao fenomenalni povratnik Vilijam Saliba, koji je u 54. minutu pogodio posle asistencije Granita Džake za 3:0. U finišu je pogodio i ŽEzus, ali je bio za dlaku u ofsajdu, pa je njegov pogodak poništen.