Skandal na US openu! Kontroverzni Francuz namerno pustio rivala! Spakovao stvari usred meča, pa poručio: Vratili su se moji demoni

Kurir 31.08.2022
Skandal na US openu! Kontroverzni Francuz namerno pustio rivala! Spakovao stvari usred meča, pa poručio: Vratili su se moji…

Francuski teniser Benoa Per po ko zna koji put našao se u središtu skandala.

Kontroverzni teniser poražen je u prvom kolu US opena od Britanca Kamerona Norija sa 3:0 u setovima 6:0, 7:6(5), 6:0. Sam poraz nije nije iznenađenje, ali način na koji je Per završio poslednji set bacio je ogromnu senku na ovaj meč. Utisak je da se Francuzu nije igralo i da je namerno pustio rivala u trećem setu. Naime, pri rezultatu 5:0 Per je već počeo da pakuje torbu kako bi napustio teren. Nije želeo da pruži otpor protivniku. "My demons are back again..."