Liverpul u osmom minutu nadoknade do pobede nad Njukaslom, remi Vest Hema i Totenhema

Novi magazin 31.08.2022  |  Beta

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras na svom terenu Njukasl sa 2:1, u meču petog kola engleske Premijer lige.

Vođstvo Njukaslu je doneo golom na svom debitantskom nastupu u Premijer ligi Aleksander Isak u 38. minutu, da bi Liverpul izjednačio pogotkom Roberta Firmina u 61. minutu. Pobedonosni gol za Liverpul postigao je Fabio Karvaljo u osmom minutu sudijske nadoknade vremena. Liverpul je zabeležio drugu pobedu u prvenstvu i sa osam bodova zauzima peto mesto na tabeli, a Njukasl je na 11. poziciji sa šest poena. U narednom kolu Liverpul će u gradskom derbiju gostovati