Краљица народне музике отвара нову сезону емисије "Сценирање": Гледајте исповест Снежане Ђуришић од 20.00 на Курир телевизији!

Курир 04.09.2022
Краљица народне музике отвара нову сезону емисије "Сценирање": Гледајте исповест Снежане Ђуришић од 20.00 на Курир…

Трећа сезона омиљене забавне емисије Сценирање почиње вечерас у добро познатом термину од 20 часова, а прва гошћа у новом циклусу је једна од највећих звезда народне музике Снежана Ђуришић.

Ова дама је, како тврде познаваоци народне музике, међу најталентованијим естрадним звездама на нашим просторима, а у својој каријери дугој више од 40 година, имала је бројне хитове који су обележили одрастање читавих генерација. Јесен на Курир телевизији почиње Сценирањем, а у првој епизоди новог циклуса популарна певачица отворено говори о себи, својим успонима и падовима и одговара на многа питања из приватног живота и каријере. Судећи по првој гошћи,

Повезане вести »

Кључне речи

Забава, најновије вести »