Šou Martina Brajtvajta za prvu pobedu Espanjola i prvi poraz za Valverdeov Bilbao!

Sportske.net 04.09.2022  |  Sportske.net

Atletik Bilbao je doživeo prvi poraz ove sezone i to od Espanjola, koji je slavio rezultatom 1:0.

Jedini pogodak na meču i ujedno prvi koji je Bilbao primio ove sezone dao je Martin Brajtvajt u 83. minutu. Ernesto Valverde je imao lepu priliku da pred svojim navijačima nastavi niz bez poraza protiv svog bivšeg kluba, ali je sve pokvario Martin Brajtvajt. Danac, koji je poslednjeg dana prelaznog roka raskinuo ugovor sa Barselonom i potpisao za Espanjol, postigao je jedini pogodak na meču u 83. minutu. Bilbao je imao posed lopte i više udaraca ka golu, ali nije