Sad je i ''Čuka'' za petama Zvezdi, Radnik zakucan za dno, Lučanci ubedljivi na Mirićevom debiju

Sportske.net 05.09.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Čukaričkog ostvarili su i šestu pobedu od početka superligaške sezone.

Oni su danas u Surdulici kao gosti savladali ekipu Radnika sa ubedljivih 4:0 i tako se na tabeli izjednačili sa trećeplasiranom Vojvodinom, dok im aktueni šampion Crvena zvezda sada beži samo jedan bod razlike. Podsetimo, od danas je Novi Pazar lider na tabeli posle pobede nad kragujevačkim Radničkim. Sve je u Surdulici bilo rešeno već sredinom prvog poluvremena. Gosti su u osmom minutu iznudili jedanaesterac koji je u gol pretvorio iskusni Marko Docić, a sedam