Зорица Марковић ушла у "Задругу 6" са посебним задатком Откривено све: "Треба да ме се плаше, она је имала интимне односе са свима, знам пола града"
Блиц 10.09.2022

Фолк певачица Зорица Марковић ушла је у "Задругу 6" и има озбиљан задатак. Након две године паузе од ријалитија, спремна је да направи лом.
Она је, пре самог уласка, прокоментарисала актуелна дешавања бивших ријалити учесника, а потом је истакла да има прегршт информација из њихове бурне прошлости, те да је спремна да цимере током Задруге 6 раскринка. ОТКРИВЕНО КАД ПОЧИЊЕ "ЗАДРУГА 6" Старт следеће сезоне ће бити пре него што сви мисле: "Кастинг ће бити спектакуларан" УЖИВО! ПОЧЕЛА "ЗАДРУГА 6" Водитељ у шљокичавом оделу, ИЗНЕНАЂЕЊА ће уздрмати Балкан: "Кастинг је никад бољи" (ВИДЕО) - Здравствено







