Bolonja slavila bez Mihajlovća, Jović produžio "post", Samardžić pogodio za preokret Udinezea

Alo 11.09.2022

Fudbaleri Bolonje pobedili su na svom terenu Fjorentinu - 2:1, u utakmici 6. kola italijanske Serije A.

U prvom meču bez Siniše Mihajlovića, koji je dobio otkaz, Bolonja je do trijumfa stigla posle preokreta. Martines Kvarta je doveo Violu u vođstvo u 54. minutu, da bi već u 59. minutu Barou doneo izjednačenje domaćima. Pobedu Bolonji doneo je Marko Arnautović, pogotkom u 62. minutu. Za goste je od starta igrao Luka Jović, na klupi je ostao Aleksa Terzić, dok na terenu nije bilo Nikole Milenkovića zbog povrede. Jović je produžio golgeterski post, pošto je ovo bila