Poluvreme u Humskoj: Nica vodi od drugog minuta, Akal skinuo loptu sa gol linije i spasao Francuze! (video)

Hot sport 15.09.2022  |  HotSport

Partizan je zaslužio više! U okviru druge runde grupne faze Lige konferencija, fudbaleri Partizana dočekali su francusku Nicu.

Utakmica na stadionu u Humskoj počela je u terminu od 21 čas, a glavni arbitar meča je premijerligaški sudija, Endru Medli. Posle 45 minuta borbe u srpskoj prestonici rezultat je 0:1. Timovi su počeli utakmicu u sledećem sastavu: Partizan (4-2-3-1): Popović – Živković, Marković, Vujačić, Urošević – Fejsa, Traore – Andrade, Natho, Dijabate – Rikardo. 📋 FK Partizan 🆚 OGC Nice pic.twitter.com/GA5j7OWJVc — FK Partizan (@FKPartizanBG) September 15, 2022 Nica (4-2-3-1):