Partizanu i Nici po bod u Beogradu - crno-beli nespretno krenuli, pa mogli i do pobede

RTS 15.09.2022

Fudbaleri Partizana odigrali su u Beogradu nerešeno 1:1 sa francuskom Nicom u utakmici drugog kola grupe D Lige konferencije. Gosti su poveli već u drugom minutu golom Brajana, a Dijabate je izjednačio u 60. minutu.

Utakmica nije mogla gore da počne za crno-bele pošto je Nica došla do vođstva praktično iz prvog napada. Posle greške Svetozara Markovića i prodora gostiju po levoj strani terena, lopta je dospela u srce šesnaesterca crno-belih, odkale odbrambeni igrači Partizana nisu uspeli da je izbace, već su je nespretno samo na kratko odbili do levog beka Brajana koji je iz prve precizno šutirao desnom nogom i savladao Popovića. Već četiri minuta kasnije Rikardo je prvi