Ludo veče u ligi šampiona: Vlahović u senci Poljaka, Juventus razočarao, Holand presudio bivšem klubu, PSŽ umalo kiksnuo od dželata Zvezde

Večernje novosti 15.09.2022  |  Novosti online
Ludo veče u ligi šampiona: Vlahović u senci Poljaka, Juventus razočarao, Holand presudio bivšem klubu, PSŽ umalo kiksnuo…

VEČERAŠNJIM utakmicama koje su donele pregršt uzbuđenja kompletirano je drugo kolo Lige šampiona.

FOTO: EPA Najzanimljiviji susret, barem ljubiteljima fudbala u Srbiji bio je verovatno meč između Juventusa i Benfike, koji je završen porazom bivšeg šampiona Serije A rezultatom 2:1 "Stara dama" za koju nastupaju Dušan Vlahović i Filip Kostić savršeno je otvorila meč, i već u 4. minutu Arkadijuš Milik je smestio loptu u mrežu glavom, nakon dobrog centaršuta iz slobodnog udaraca Paredeša. Već 6 minuta kasnije moglo je biti 2:0, ali je malo nedostajalo da Filip