Sramotna partija Juventusa Pobeda Fjorentine bez Luke Jovića, SMS briljirao u majstorskoj predstavi Lacija

Alo 18.09.2022

Fudbaleri Juventusa doživeli su novu sramotu, Fjorentina je pobedila bez Srba, a Lacio je briljirao na pogon Sergeja Milinković-Savića

Lacio je na gostovanju Kremonezeu u 7. kolu Serije A vodio 3:0 posle prvih 45 minuta. U Kremoni je viđen šou Ćira Imobilea, ali i našeg Milinković-Savića. Sergej je upisao petu asistenciju ove sezone, ali i postigao prvi gol! Prvo je u sedmom minutu poslao na prvi pogled jednostavan, ali savršeno odmeren pas za Imobilea. Iskusni italijanski napadač je postigao drugi gol u 21. minutu nakon što je iznudio penal. Na u prvom poluvremenu konačnih 0:3 povisio je