POLUVREME - Dok Sergej blista, Juve u sve težem položaju, Di Marija ostavio ekipu na cedilu!

Sportske.net 18.09.2022  |  Sportske.net

Poput Intera, ni Juventusu od početka ove sezone ne ide kako se to očekuje od velikog evropskog kluba.

Tim Maksa Alegrija je zaređao sa lošim rezultatima, tone na tabeli Serije A, a krizu je dodatno produbio i poraz u Ligi šampiona od Benfike u Torinu od 2:1. Ni danas igra Juventusa ne obećava na gostovanju ekipi Monce, posle prvog poluvremena nema golova, rezultat je 0:0, a da sve bude teže po ''staru damu'', Anhel Di Marija je isključen u finišu prvog poluvremena, jer je u jednom duelu laktom udario u stomak Armanda Ica i za sudiju nije bilo dileme - direktan