METALAC UZ DOSTA MUKE PORAZIO BUDUĆNOST IZ BJELJINE U GENERALNOJ PROBI PRED POČETAK PRVENSTVA

Valjevska posla 26.09.2022

Domaći tim je teško nalazio rešenja za agresivnu odbranu spoljne linije Bjeljinaca i snažan ofanzivni skok gostiju koji su u momentima kad je domaćin uspevao da povede, odnosili prevagu u korist Bjeljinaca.

Lako su gosti vraćali rezultatsku ravnotežu i često imali prednost (44-51) jer Metalčevi visoki igrači nisu mogli da pariraju Božoviću. Pored toga, glavni organizator igre Metalca, Džorden Dafi u prvih 20 minuta nije bio ni senka onog igrača sa prethodnih mečeva. Jedini koji je u ovim momentima bio na visini, bio je Ivan Gavrilović, momak precizne ruke kome je pripomagao Ibrahim Durmo. Zahvaljujući Gavriloviću je domaćin na startu treće četvrtine poveo 56-51 ali su