Novi Pazar se vraća na pobednički kolosek: Nikčević i Gavrić u poslednjih 10 minuta doneli 3 boda! (video)

Hot sport 30.09.2022  |  HotSport

U okviru 13. kola Mozzart Bet Superlige Srbije, Novi Pazar je slavio protiv Mladosti iz Lučana rezultatom 3:1.

Novi Pazar je nedelju dana pre odlaska na reprezentativnu pauzu bio lider tabele, ali prvo je Zvezda slavila u Pazaru, a zatim i Kolubara bila bolja u Lazarevcu. Prijala je ova pauza plavo-belima, koji su bili mnogo bolji protivnik od Mladosti i slavili rezultatom 3:1. U prvom poluvremenu videli smo mnogo uzbuđenja, a prvo se desilo u 10. minutu kada Majdevac nije bio precizan sa bele tačke, ali je svoju grešku ispravio 10 minuta kasnije kada je postigao pogodak za