Ponižavanje! Siti rasterao navijače junajteda sa stadiona: Gvardiolina mašina dala 4 za poluvreme, pokupili se i otišli!

Mondo 02.10.2022  |  Mladen Šolak

Potpuna dominacija Mančester sitija u derbiju Mančestera. Na poluvremenu je rezultat bio 4:0!

Potpuna dominacija Mančester sitija u derbiju Mančestera. Na poluvremenu je rezultat bio 4:0! Mančester siti pregazio je Mančester junajted u prvih 45 minuta utakmice - 4:0 i na kraju trijumfovao 6:3. Zbog tradicije, veličine gostujućeg kluba i velikog rivalstva, ovaj meč moramo da zovemo derbijem, ali na terenu je bio sasvim daleko od toga. To su dokazali golovi trostrukih strelaca Fila Fodena i Erlinga Holanda, kao i čudesne asistencije Kevina De Brujnea.