Fudbaleri TSC-a pobedili Vojvodinu u Novom Sadu

RTV 08.10.2022  |  RTV (Rade Macet), Tanjug

NOVI SAD - Fudbalerima TSC-a stadion "Karađorđe" i dalje je talično mesto na kojem ne znaju za poraz u duelima sa Vojvodinom. Ekipa iz Bačke Topole nastavila je sjajan ovosezonski niz, pošto je slavila protiv Novosađana sa 2:1, posle odličnog prvog poluvremena.

Nekoliko hiljada navijača u Novom Sadu videlo je dinamičan fudbal u prvih 45 minuta, sa mnogo konkretnih akcija. Simić i Đakovac nisu bili precizni u izglednim prilikama, a Vojvodinu je u vođstvo doveo Nikola Čumić koji je u 28-om minutu sjajno istrčao kontru i iskoristio dodavanje Nemanje Nikolića. No, gostima su trebala samo 4 minuta da izjednače rezultat. Luka Ilić je sjajno reagovao posle lopte sa svoje polovine. TSC je nastavio da traži pukotine u odbrani